GRANİT MERMER ÇiMSTONE BELENCO MUTFAK TEZGAHLARI

Kuvars Mermer

İşindeki profesyonelliğiyle mutfak tezgahı tasarım ve uygulamalarında Granit,Mermer ve Kuvars ürünleriyle sizlere hizmet vermektedir.

Mutfak tezgahı  kaliteli ve kolay temizlenebilir olması önemlidir.

Mutfağınıza uygun istediğiniz renklerde tezgah ürünlerimiz mevcuttur. Ürünlerimiz kısmından detayları görebilirsiniz.

Granit Mutfak Tezgahları

Tamamen doğal malzeme olan granitler geneli ithal olup temizlenmesi kolay mutfak tezgahıdır. Uzun süreli parlak kalabilme özelliği sayesinde mutfağınızdaki ışıltıyı hissedeceksiniz. 350 TL den başlayan fiyat avantajları sayesinde mutfak tezgahınızı yenileyebilirsiniz.

Çimstone Mutfak Tezgahları

Özünü Kuvars dan alan Çimstone, mutfak tezgahında oldukça  gösterişli  şık ve hijyenik çevre dostu garantili bir üründür. Geniş ürün yelpazesi sayesinde mutfak dolaplarınıza en uygun olanı seçmenizde yardımcı oluyoruz. Mutfak tezgah fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belenco Mutfak Tezgahları

Kuvars yüzeylere sahip olan Belenco %100 hijyen içerir. Garantili ürün olması sayesinde uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Kredi kartına taksit imkanı ile ödeme kolaylığından yararlanabilirsiniz.

Dekton Porselen  Mutfak Tezgahları

Dekton mutfak tezgahı, Dekton, Cosentino’nun yeni ultra kompakt yüzeyidir. Porselen, cam ve kuvarsdan üretilmiştir. Gözeneksiz yapısı ile Dekton Mutfak Tezgahları, çok yönlü ve sağlam bir malzemedir.

Dekton Mutfak Tezgahları Fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neolit  Mutfak Tezgahları

Neolith mutfak tezgahı, gıda artıkları ve bırakılmış atıklar
neolith porselen tezgahı na  işleyemediğinden temizlemesi çok
kolaydır, bu nedenle Porselen Tezgahları temizlikte hijyen garanti eder. Bir çok durumda sadece nemli bir bez ile , temizlemek yeterlidir.
Mutfakta kullanılan gıda ve maddelerin
oluşturduğu lekeleri limon suyu, sirke, zeytinyağı ve kahve  gibi çıkarmak kolaydır.
Hatta fırın temizleyicisi gibi sert temizleme maddeleri bile
Neolith’in yüzeyini etkilemez. Neolith Porselen Tezgah Fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Porselen Mutfak Tezgahları

Porselen Tezgah Damarlı,Porcelen Tezgah Beyaz Damarlı  İtalyan Menşeiyle Materia Porcelen kartelasından bakabilirsiniz. Kuvars Mermer Kalitesiyle,mutfak tezgahları, banyo tezgahlarınıza süslüye bilirsiniz.
Porcelen Tezgah Fiyatları için bizleri arıya bilirsiniz.

İletişim 

+90 (532) 798 49 61

Mutfak Tezgah Modelleri

Kuvars Mermer
Siyah Granit Mutfak Tezgahı

Granit olarak çok tercih edilen üründür.Kristalli ve Sade olarak seçenek sunar. A B C kaliteleri vardır.Detaylı bilgileri bizlere ulaşarak alabilirsiniz.

Gömmeli evyeler (Alttan geçme)

Hassas isçilik isteyen gömme evyeler.Görsel anlamda güzel gözüken gömme evyeler kullanicilar tarafindan biraz daha dikkatli olmalarını öneririz.

45°kesim çift kalinlik ve kirma pah

Görüntü açisindan estetik ve kalin görüntüye sahip 45°kesim hassas isçilik isteyen bir uygulama türüdür.

Kuvars ve Granit Tezgahlarda dikkat edilmesi gerekenler. Granit tezgah nasil temizlenmeli.

1)Mutfak Tezgahınızı çamaşır suyuyla temizleme yapılamalıdır.Parlaklığını kaybeder mat bir renk olur.

2)Mutfak Tezgahı üstüne çıkılıp herhangi bir iş veya temizlik yapılması sizler sizin sakıncalıdır.

3)Granit Mutfak Tezgahınıza bir şey dökülür dökülmez hemen kağıt havluyla siliniz. Granit yapısı gereği gözeneklidir ve leke üzerinde bırakıldığı takdirde lekeyi emer.

Granit tezgah alirken nelere dikkat edilmeli.

1)Granit Mutfak Tezgahları:Mutfağa şık bir hava veren bu ürünümüz en mütevazi mutfakları bile güzel bir görünüme kavuşturur.
Granit Mutfak Tezgahları Isıyı izole eder, hoş renk seçenekleri bulunur,su geçirmez,çizilmez,uzun ömürlü ve dayanıklıdır.

2)Kuvars tezgahlar: Islenmis tas malzeme, kuvars parçaciklarinin bir araya gelmesiyle olusturulur. Granitten daha genis renk seçenekleri bulunan bu malzeme sizdirmaz yüzeye ve çizilmeye karsi dayanikli bir yapiya sahiptir.Leke ve aside karsi dayaniklidir. Bakimi kolaydir.

Kuvars Mermer Belenco, Granit ve Çimstone Mutfak Tezgahı Pendik, Kartal, Maltepe, Göztepe, Kadıköy, Üsküdar, Çekmeköy, Ümraniye, Samandıra, Sancaktepe, Çengelköy, Acıbadem, Beykoz, Şişli, Sarıyer, Beşiktaş, Bakırköy, Ataşehir, Başakşehir ve Bakırköy gibi İstanbulun bir çok ilçesinde uygulama referansı vardır. 
Granit, Mermer, Çimstone ve Belenco Mutfak tezgahları Fiyatları için Bizimle iletişime gecebilirsiniz.
Belenco Mutfak Tezgahı,  Belenco Tezgah Pendik, Belenco Tezgah Kartal, Belenco Tezgah Maltepe, Belenco Tezgah Göztepe, Belenco Tezgah Kadıköy, Belenco Tezgah Üsküdar, Belenco Tezgah Çekmeköy, Belenco Tezgah Ümraniye, Belenco Tezgah Samandıra, Belenco Tezgah Sancaktepe, Belenco Tezgah Çengelköy, Belenco Tezgah  Acıbadem, Belenco Tezgah Beykoz, Belenco Tezgah Şişli, Belenco Tezgah Sarıyer, Belenco Tezgah Beşiktaş, Belenco Tezgah Bakırköy, Belenco Tezgah Ataşehir, Belenco Tezgah Başakşehir, Belenco Tezgah Bakırköy, Belenco Tezgah Kalamış, Belenco Tezgah Kalamış, Belenco Tezgah İstinye, Belenco Tezgah Zekeriyaköy
Çimstone Mutfak Tezgahı ,Çimstone Tezgah Pendik, Çimstone Tezgah Kartal, Çimstone Tezgah Maltepe, Çimstone Tezgah Göztepe, Çimstone Tezgah Kadıköy, Çimstone Tezgah Üsküdar, Çimstone Tezgah Çekmeköy, Çimstone Tezgah Ümraniye, Çimstone Tezgah Samandıra, Çimstone Tezgah Sancaktepe, Çimstone Tezgah Çengelköy, Çimstone Tezgah  Acıbadem, Çimstone Tezgah Beykoz, Çimstone Tezgah Şişli, Çimstone Tezgah Sarıyer, Çimstone Tezgah Beşiktaş, Çimstone Tezgah Bakırköy, Çimstone Tezgah Ataşehir, Çimstone Tezgah Başakşehir, Çimstone Tezgah Bakırköy, Çimstone Tezgah Kalamış, Çimstone Tezgah Kalamış, Çimstone Tezgah İstinye, Çimstone Tezgah Zekeriyaköy
Porselen Mutfak Tezgahı,  Porselen Tezgah Pendik, Porselen Tezgah Kartal, Porselen Tezgah Maltepe, Porselen Tezgah Göztepe, Porselen Tezgah Kadıköy, Porselen Tezgah Üsküdar, Porselen Tezgah Çekmeköy, Porseelen Tezgah Ümraniye, Porselen Tezgah Samandıra, Porselen Tezgah Sancaktepe, Porselen Tezgah Çengelköy, Porselen Tezgah  Acıbadem, Porselen Tezgah Beykoz, Porselen Tezgah Şişli, Porselen Tezgah Sarıyer, Porselen Tezgah Beşiktaş, Porselen Tezgah Bakırköy, Porselen Tezgah Ataşehir, Porselen Tezgah Başakşehir, Porselen Tezgah Bakırköy, Porselen Tezgah Kalamış, Porselen Tezgah Kalamış, Porselen Tezgah İstinye, Porselen Tezgah Zekeriyaköy